Connect with us

Lajme

Brenda shtepise luksoze te Bieta Sulos dhe Alban Dudushit/ Shikoni sa e bukur eshte vila e tyre nga brenda

Published

on

Alban Dudushi dhe Bieta Sula janë ndër moderatorët më të njohur në televizionin Top Channel.

Prej vitesh pjesë e këtij ekrani, dyshja ka drejtuar emisione me peshë në këtë televizion.

Bashkëshortja e Albanit, Bieta është ajo që ndan me tepër imazhe nga përditshmëria, ku shfaqin portretin e bukur familjar.

E së fundmi, Bieta ka ndarë me ndjekësit disa foto nga shtëpia e saj ku shkruan “Gati per xhiro xhiro”, me djalin Kroiart dhe Albanin”

Ajo që vihet re, janë ambientet komode të banesës së tyre, ku dominon ngjyra e bardhë dhe kafe, ndërkohë që apartamenti shihet se është me dy kate.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport