Connect with us

Jete

Brenda shtepise luksoze te Bieta Sulos/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen 2 kateshe

Published

on

Bieta Sulo moderatorja e emisionit “Ftese ne 5” eshte teper aktive ne profilin e saj ne Intstagram. Ajo poston foto vazhdimisht edhe nga perditshmeria e saj me Albanin dhe vogelushin Kroi Art pervec momenteve nga puna.

Ajo na ka treguar here pas here kende te ndryshme te shtepise se tyre.

Ne disa foto qe Bieta ka publikuar mund te dallojme edhe me qarte shtepine e ciftit.

Vihet re se ne arredim mbizoterojne ngjyra e bardhe dhe kafe. Moderatorja ka pozuar ne shkallet e brendshme te shtepise e cile eshte dy kateshe dhe ne nje poze tjeter ajo na tregon nje kend te kuzhines.

Teksa behen gati per te dal ,Bieta ka pozuar dhe me Albanin dhe Kroin. Krahas postimit moderatorja shkruan ‘Gati per xhiro xhiro’. Ne keto fotot nuk kane munguar komentet e shumta per familjen.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport