Connect with us

E pergjithshme

Brenda shtepise luksoze te Elvana Gjates/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin dhe kuzhinen

Published

on

Elvana Gjata gjithmone do te mbetet nje ikon e bukurise e ekranit shqiptar. Kengetarja eshte mjaft e pelqyer nga publiku shqiptar. Detaj qe ra ne sy gjate intervistes me Ermal Mamaqit ishte shtepia e saj.Intervista u zhvillua ne ambientet e brendshme te shtepise luksoze se kengetares.

Ajo tregoi se e kishte arreduar vete dhe ngjyra qe mbizoteronte ishte e bardha qe mesa duket eshte e preferuara e kengetares. Nje ambient komplet ne ngjyre bardhe ku vetem soba dhe frigoriferi ngjyre metalizato benin diferencen.

Gjate intervistes ata u zhvendosen ne kendin e ngrenies ku shikohen karriget transparente dhe tavolina e ngrenies, ngjyre druri.

Dhoma e ndenjes ne shtepine e Elvanes duket shume komode dhe e rehatshme, nje tavoline pasqyre ne mes, televizorin perballe dhe oxhakun energjik prane te cilit qendron nje elefant porcelani i madh qe sjell fat.

Nje shtepi shume luksoze dhe e mobiluar me shume shije.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport