Connect with us

Lajme

Brenda shtepise luksoze te Eranda Libohoves/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj

Published

on

Eranda Libohova eshte nje kengetare shume e njohur dhe e dashur per publikun. Ajo ka treguar per here te pare ne emisionin ‘Living’ disa pamje nga shtepia e saj. Kengetarja tregoi se eshte marre vete me detajet e mobilimit te shtepise.

Ambientet e brendshme te shtepise se Erandes jane plot drite dhe kane hapesire te madhe.

Kengetarja e njohur eshrte frymezuar nga stili skandinav dhe ngjyrat qe mbizoterojne jane ngjyrat e ftohta. Me ane te detajeve te tjera te vendosura ne shtepi, Eranda i ka thyer me ngjyrat e ngrohta.

Arredimi eshte shume i kendshem dhe familjar.

Ne sallonin e shtepise nuk mungon biblioteka e pasur me libra e cila eshte e ndertuar me dru natyral.

Eranda ndau per ndjekesit edhe kendin e saj te relaksit ne te cilin qetesohet pas nje dite te lodhme dhe te gjate.

Po ju leme qe ta shijoni vete dhe nuk po themi asgje me teper!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport