Connect with us

Jete

Brenda shtepise luksoze te Lori Hoxhes/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen luksoze te familjes

Published

on

Lori Hoxha është pa dyshim një emër mjaft i njohur për publikun shqiptar. E bukur, e veshur gjithmonë me stil dhe një vajzë mjaft e talentuar për sa i përket televizionit, ajo ka arritur të fitojë zemrën e publikut.

Por përveç këtyre të mirave që Lori ka, një gjë që të gjithë e dimë dhe e shohim në rrjetet sociale është jeta lukzose që ajo bën.

Në disa foto të fundit që bukuroshja ka publikuar shihen edhe ambientet e shtëpisë së saj, që për hir të së vërtetës janë shumë të bukura. Një shtëpi e kuruar në detaj, dhe një harmoni mes motrash për t’u pasur zili.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport