Connect with us

E pergjithshme

Brenda shtepise luksoze te Luana Vjollces/ Shikoni sa e cuditeshme duket vila e saj

Published

on

Luana Vjollca eshte nje prej kengetareve dhe moderatoreve me te dashura per publikun. Ajo eshte shume e komentuar ne mediat sociale dhe ndiqet nga nje numer i madh fansash..

Perpos gjithe angazhimeve qe ka, ajo perseri i mban cdo dite rrjetet e saj sociale te perditesuara me foto te shumta. Moderatorja e njohur ka publikuar disa foto nga shtepia e saj. Bashkengjitur fotos se publikuar ne ‘Instastory’, Luana shkruan: “Shtepia ime re”.

Ngjyra qe dominon eshte roza dhe gjithcka eshte e zbukurar me disa fjongo. Shtepia duket mjaft moderne dhe luksoze.
Moderatorja gjithmone ia ka lejuar vetes luksin dhe te udhetuarit ne vendet me te shtrenjta.

Mund te themi se Luana ne cdo dalje te saj shfaqet gjithmone e kuruar deri ne detaje. Moderatorja e njohur ka nje bukuri te rralle dhe trup te tonifikuar. Ajo gjithmone terheq vemendjen e publikut i cili ka kuriozitet per cdo gje rreth saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport