Connect with us

Lajme

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacajt/ Shikoni sa shume rroba ka ajo ne garderobe

Published

on

Aktorja e emisionit te humorit ‘Al Pazar’ dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj eshte nder me te dashurat dhe me te pelqyerat nga publiku shqiptar.

Pas ndarjes nga bashkeshorti dhe me lidhjen e saj te re me ish deputetin Mark Frroku, ajo eshte shume e komentuar ne mendiat sociale. Rudina duket se tani eshte e lumtur dhe e gezuar bashke me vajzen e saj Vikktoria.

Ne rrjetet sociale ajo publikon foto te ndryshme nga perditshmeria, miqte, puna apo edhe nga jeta e saj familjare..

Ne ‘Instastory’ aktorja e njohur publikoi disa foto nga shtepia e saj ku jeton me Markun. Shtepia duket shume e bukur dhe ngjyra qe mbizoteron eshte pana. Gjithashtu Rudina ka treguar per ndjekesit edhe pamje nga garderoba e saj plot me rroba. Ajo ka zbuluar edhe pamje nga kuzhina e saj teksa Marku shfaqet duke gatuar.

Kujtojme se shtepine qe dikur ajo jetonte me ish bashkeshortit ja ka lene vajzes se saj qe kur te rritet mund ta perdore.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport