Connect with us

Lajme

Brenda shtepise luksoze te Valbona Selimllarit/ Ja sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin

Published

on

Valbona Selimllari ,ish miss Shqiperia eshte nje nje nder personazhet me te dashur dhe me te komentuara te showbiz-it shqiptar.
Bukuria e saj nuk njeh moshe dhe gjithmone terheq vemendje per klasin qe e karakterizon.

Prej vitesh e ka mbajtur shume te fshehte jeten e saj private nga syte e publikut dhe gjithmone mundohet te jete e rezervuar duke e mbajtur familjen jashte vemendjes se medias.

Ministrja Mirela Kumbaro ka qene ajo e cila ka publikuar nje video te Valbones dhe vajzes se saj Vivia.

Valbona shfaqet krah se bijes Vivien, duke i lexuar librin “Nje shetitje ne trupin e njeriut”.

Bashkengjitur videos ministrja shkruan, “Faleminderit Valbone, qe beson fort se çdo çast leximi me femijet eshte me shume sesa nje faqe libri, eshte nje themel i forte qe i japim jetes se tyre! T’u lexojme SOT, qe te lexojne vete NESER”.

Shtepia eshte nje stil klasik me divanet dhe kolltuket te zgjedhur me shume shije.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport