Connect with us

Jete

Brenda shtepise se Arbana Osmanit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin per festa

Published

on

Jemi ne muajin dhjetor dhe atmosfera e festave ndihet ne cdo shtepi. Po ashtu edhe ne shtepine e moderatores se njohur Arbana Osmanit po ndihet kjo atmosfere. Mbremjen e djeshme ajo ka shtruar darken e pare festive me miqte e saj ku tregon sesa bukur e ka dekoruar tavolinen dhe shtepine per kete fundvit.

Arbana ka publikuar disa foto ku tregon ambientin magjik qe ka pritur miqte e saj. Bashkengjitur postimit moderatorja shkruan: “ Mbreme shtrova darken e pare festive per kete fundvit per “familjen” time brenda Top Channel, stafin me te cilin kam fatin te punoj.Pervec ushqimit dhe luleve gjithcka mbi tavoline e zgjodha tek @depo.casa.Shikoni stories per detaje dhe Gezuar te gjitheve”. Ngjyrat qe mbizoterojne ne tryeze jane e kuqe dhe jeshile.

Cdo gje duket e vendosur je menyre perfekte dhe e kuruar deri ne detaje.

Ndersa dekorimet qe Arbana ka zgjedhur per pemen e Vitit te Ri jane ne ngjyre te bardhe dhe gold.

Duket se shtepia e Arbanes ka marr nje shkelqim shumengjyresh ne prag te festave te fundvitit!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport