Connect with us

Jete

Brenda shtepise se Bora Zemani/ Shikoni dhuraten qe i ka bere Donaldi qe ajo e mban akoma ne shtepi

Published

on

Nuk e dimë nëse do t’i shohim më bashkë Borën e Donaldin pas ngjarjeve që kanë ndodhur, por moderatorja ende mban në shtëpi një dhuratë nga ai.

Së fundmi Bora ka falenderuar të gjithë për urimet pas operacionit me një video ku tregon buqetat me lule në shtëpi, por vëmendjen e ka marrë një pikturë.

Kjo pikturë është vepër e Donaldit, e realizuar në mars të 2020 e që mesa duket ia ka dhuruar Borës dhe ajo e mban ende.

Pak ditë më parë moderatorja Bora Zemani iu nënshtrua një operacioni, ndërsa ditën e sotme është rikthyer në programin “Përputhen. Ndryshe nga herët e tjeramoderatorja ka prezantuar programin e ulur në karrige, teksa tregon se i është nënshtruar një operacioni dhe tashmë e keqja ka kaluar.

“Edhe unë u preka nga këta sëmundjet që në fakt ndodhin shpesh herë me gjithë të tjerët, mu desh të bëja një ndërhyrje kirurgjikale dhe shpresojmë që e keqja ka kaluar, edhe sot jemi të gjithë bashkë për të përjetuar emocione të bukura”, u shpreh Bora.

Bruno dhe të gjithë konkurrentët e tjerë kanë surprizuar moderatoren me një buqetë me trëndafila dhe një tortë për djalin e saj Arborin, i cili ka festuar edhe ditëlindjen së fundmi. Tejet e emocionuar dhe e përlotur Bora falenderoi konkurrentët.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport