Connect with us

Lajme

Brenda shtepise se Bora Zemanit/ Shikoni sa shume rroba dhe kepuce ka ajo ne garderobe

Published

on

Bora Zemani eshte nje nder moderatoret me te dashura te ekranit. Ajo tani prezanton programin me te ri televiziv ‘Per’puthen’ pas eksperiences se saj si drejtuese e disa formateve ne ‘Tring dhe ‘Vizion Plus’.

Perpos angazhimeve te shumta, ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekesit momente nga jeta e saj private apo profesionale.
Ajo ka publikuar nje foto ne rrjetin social ‘Instagram’ teksa ndodhet prane garderobes se saj ku duken shume kepuce dhe veshje.

‘C’a te vesh sot se do dal ne bllok’, shkruan moderatorja ku nuk kishte si te mungonte nje shumellojshmeri e tille veshjesh ne dollapin e saj.

Bora gjithmone zgjedh qe te jete e kuruar ne daljet e saj. Ajo kujdeset per cdo detaj nga zgjedhja e veshjes dhe deri te grimi.

Kujtome se Zemani eshte nje nder moderatoret me te bukura dhe plot stil.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport