Connect with us

Lajme

Brenda shtepise se Ingrit Gjonit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen me pishine

Published

on

Kengetarja Ingrid Gjoni ka zbuluar vetem pak kohe me pare se ka bere nje shpenzim marramendes per shtepine e saj ne Gjirin e Lalezit..

Gjoni ka treguar se brenda 1 muaj ka arritur ta ktheje ate ne shtepine e enderrave dhe se per mobilim eshte kujdesur vetem ajo..

Ne festen qe ka organizuar ne shtepine e re me familjaret bie ne sy arredimi plot stil dhe perfekt qe Ingridi ka zgjedhur.

Kengetarja eshte kujdesur qe brenda saj te kete cdo gje qe i duhet per te kaluar nje dite te bukur dhe ngjyra qe mbizoteron ne shtepine e saj luksoze eshte ngjyra e bardhe. Ne oborrin e saj ka nje pishine shume te bukur dhe te rrethuar me drita.

Gjithashtu ka zbuluar se brenda shtepise nuk mund te mungonte nje televizor 3D ku Ingridi mund te kaloje mbremjet e qeta me djalin.

Edhe per dhomen e saj te gjumit kengetarja ka zgjedhur ngjyren e bardhe.

Mjafton te shikoni fotot qe te kuptoni se Ingridi paska pasur goxha shije dhe qe cdo pjese e viles eshte perfekte.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport