Connect with us

Jete

Brenda shtepise se Nora Istrefit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo vilen e saj per festa

Published

on

Shume nga personazhet e njohur te showbiz-it e kane dekoruar shtepine dhe e kane nxjerre me heret pemen e festave te fundvitit.

Edhe kengetarja e njohur Nora Istrefi i eshte bashkuar kesaj liste.

Nora eshte shume aktive ne rrjetet sociale me postime nga perditshmeria apo projektet e reja. Se fundmi me ane te nje postimi ne ‘Instastory’ tregoi se nuk i ka rezistuar dot tundimit per te dekorur ambientin e shtepise se saj me fjongo dhe drita.

Ne videon e publikuar shfaqet nje kend i shtepise se saj ku prane zjarrit eshte vendosur pema e Krishtlindjeve dhe e Vitit te Ri.

Per ta bere te duket akoma me shume si nje shtepi vajzash ku Renee dhe mami Nora do te kalojne festat se bashku, kjo e fundit ka zgjedhur me shume dekorimet ne ngjyren roze.

Kengetarja e njohur takohet shpesh me ish-partnerin dhe ruan marredhenie teper te mira me te megjithese po ben me shume se nje vit qe eshte ndare.

Ne emisionin e tij ‘Robi plaket kur don vete’, Nora do te jete shume shpejt e ftuar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport