Connect with us

Jete

Brenda shtepise se re te Arbana Osmanit/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo sallonin e viles

Published

on

Moderatorja e njohur dhe partner i saj Eduart Grishaj prej kohesh jane kthyer ne kryefjalen e mediave roze. Ka mbetur dhe shume pak kohe nga ardhja ne jete e djalit te tyre.

Arbana mbremjen e djeshme publikoi video dhe foto te partnerit te saj gjate ndeshjes se skuadres se tij te zemres. Ne foto shohim nje shtepi mjaft komode, me nje hapesire moderne dhe luksoze.

Shtepia e moderatores ndodhet me siguri e pozicionuar ne nje nga zonat strategjike te periferise se kryeqyetit, larg zhurmes dhe ne mes te gjelberimit.

Ne dhome dominon stili modern, ku nominojne nuancat e tokes dhe mobiljet jane ne material druri.

Nga cfare shohim nga fotot, duket se shtepia e moderatores duhet te jete perrallore!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport