Connect with us

Jete

Brenda shtepise se vertet te Fifit/ Shikoni cfare po ben ajo pas daljes nga shtepia e big Brother

Published

on

Fifi u largua sot nga “Big Brother VIP” me dëshirën e saj. Këngëtarja tha se kjo eksperiencë nuk ka ndikuar për mirë te ajo dhe shtoi se ka nevojë të merret me veten. Fifi u përcoll me l ot dhe përqafime nga banorët, ndërkohë që menjëherë pas daljes është takuar me miqtë e saj..

Miku i saj i ngushtë, Graciano Tagani ka publikuar një video të Fifit, ku këngëtarja shihet shumë e lumtur që është në shtëpinë e saj. “O drita ime ti”, dëgjohet t’i thotë Graciano.

Po ashtu Fifi është takuar dhe me Arditin, i cili e ka përgëzuar për gu ximin dhe kurajon.

“Bravo Fifit për gux imin dhe kurajon që sot vuri veten dhe shë ndetin e saj mbi çdo gjë. Njerëzit që e duan e kuptojnë që ajo Fifi është më e rëndësishme se loja.

P.a: Ne të dy jemi shokë dhe do vazhdojmë pavarësisht çdo gjëje, se respekti për njëri-tjetrin është kryesori. Ai që të do t’i thotë gjërat edhe kur dhe mbin”, ka shkruar Arditi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport