Connect with us

Bota

Miku i Donaldit tregon hatërmbetjen e Alban Ramosajt: “Më hoqi nga ‘Instagram’-i”

Këngëtari Tiri Gjoci ka raporte shumë të mira miqësore me aktorin e humorit dhe ish-konkurrentin e “Big Brother VIP” Donald...

Copyright © 2009-2020 NewsRaport