Connect with us

E pergjithshme

Pas zhurmës së madhe me Romeon, reagon Jonida Maliqi, tregon për jetën e saj te dashurise

Jonida Maliqi ishte sot e ftuar në ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçi. Ku ka folur rreth jetës personale dhe...

Copyright © 2009-2020 NewsRaport

You cannot copy content of this page