Connect with us

Uncategorized

Arbri dhe Balina hyjne ne shtepine e Big Brother/ Ja cfare po ndodh brenda shtepise se Vellait te Madh

Mbrëmjen e sotme, shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” i janë shtuar dy vizitorë të rinj shumë të veçantë. Dy...

Copyright © 2009-2020 NewsRaport