Connect with us

Lajme

‘Çdo gjë lahet në jetë’, Roza Lati mbështet publikisht Bora Zemanin: Mbaje kokën lart

Published

on

Moderatorja Roza Lati ka mbështetur publikisht Bora Zemanin, pas situatës së krijuar me Beatrixin dhe Donaldin. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto të Borës, ku duket komenti i Beatrixit pas puthjes me Donaldin.

“Më kujtuat se sa bukur është të dashurosh. Me zemër në dorë dje, i çmenda komshinjtë duke bërtitur. Të dua zemër”, i shkruante ajo.

Roza ka shkruar se fenomeni i tradhtisë nga njerëz që të duan e të përkrahin ndodh shpesh në historinë njerëzore, e jo vetëm në Shqipëri. Ajo ka shtuar se në këtë jetë lahet dhe kthehet çdo gjë, teksa i ka kërkuar Borës ta mbajë kokën lart.

“Ky eshte nje fenomen qe ndodh rendom ne historine njerezore. Jo vetem ne Shqiperi. Fatkeqesia ketu eshte qe u be publike.
Dhe Bora Zemani eshte personazh publik. S’eshte as hera e pare as e fundit qe shohim e degjojme te tilla situata. Mos me thoni qe edhe juve nuk ju kane bere goditje te tilla…? Qe s’jeni tradhetuar nga ata qe ju deshen, ju perkrahen e ju duartrokiten….
Opinioni im eshte qe Karma ekziston. Dhe kthehet cdo gje ne kete jete. Lahet cdo gje ne kete jete. Bora e dashur mbaje koken lart. Dil bej qejf. Shijo karrieren se je vajze qe punon. Je tjeter nivel. Ke nje publik te tere qe te do.
Te dua edhe une”, ka shkruar Roza.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport