Connect with us

Jete

”Cfare lloj nene je ti qe vesh minifund”/ Arbana Osmani kapet me komentuesen dhe e ben per 1 lek

Published

on

Njerezit ne Shqiperi gjykojne ende nga zbulimi i pjeseve te trupit dhe stili i veshjes. Kjo gje po shtohet akoma dhe me shume me perparimin e teknologjise dhe me kalimin e kohes.

Moderatorja e njohur Arbana Osmani postoi ne ‘Instagram’ disa foto nga nje vizte qe kishte bere ne Shen Petersburg kater vite me pare.

Ne fotot e publikuara ajo shfaqej e veshur me rroba te ndryshme me sportive, me fustan te zi dhe me lule.
Ne krah te postimit Arbana shkruan: ‘Instagrami me kujtoi qe sot 4 vite me pare, kam vizituar per here te pare nje nga qytetet me te bukura ne bote, nje perralle, nje enderr, nje ‘must’, Shen Petersburg.Mezi po pres te shkoj serish.’

Njera nga ndjekeset e Arbanes e cileson kete si tabu qe moderatorja ka veshur nje fustan mbi gjunje dhe i shkruan: ‘Cfare lloj nene je ti qe ke veshur dhe vesh gjithnje minifunde?’

Moderatorja i ka kthyer nje pergjigje shume te qarte dhe shkurt: ‘Nje nene shume e lumtur.’

Duket se gjatesia e fustaneve ne vendin tone perdoret per te vleresuar dike rreth prinderimit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport