Connect with us

Jete

Çfarë ndodhi? Kledi bën akuzën e fortë ndaj produksionit: Jam përdorur siç kanë dashur…

Published

on

Kledi është kthyer së fundmi në vëmendjen e shtëpisë vip. Ai u gjykua nga opinionistët për ‘mashtrim’ pasi nuk ka treguar të vërtetën mbi lidhjen dhe ndjenjat e tij.

Triksa nga ana tjetër u ndje e përdorur nga Kledi për shkak të takimit që improvizuan në shtëpi. Së fundmi Kledi ka shpërthyer ndaj produksionit ku disa gjëra sipas tij nuk janë treguar siç janë.

‘Jam përdorur se gjërat janë prerë ashtu siç kanë dashur këta. Unë i kam thënë Monikës se jam i lidhur jashtë dhe të gjithë e kanë dëgjura një gjë të tillë. Të gjithë e kanë marrë vesh pas dy ditësh dhe jo pas dy javësh por gjërat nuk janë trasmetuar.’

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport