Connect with us

E pergjithshme

Cfare po ndodh me Semin brenda shtepise se Big Brother?/ Puth ne buze dy vajza dhe na la pa fjale

Published

on

Loja me dënime që u organizua mbrëmë nga vajzat në shtëpinë e “Big Brother VIP” përfshiu edhe disa momente pikante. Një ndër to ishte edhe puthja në buzë që shkëmbyen Beniada, Semi dhe Beatrix.

Në fillim Beniada dhe Beatrix i dhuruan një puthje në qafë Semit, por kur banoret e tjera i thanë se duhej në buzë, ato u rikthyen pranë njëra-tjetrës dhe u puthën.

Në fillim Semi u puth me Beniadën e fill pas kësaj, me Beatrixin.

Kujtojmë që një tjetër dënim pikant i dhënë mbrëmë ishte ai i Einxhelit, e cila duhej t’i pëshpëriste në vesh Donaldit fjalinë: “Je shumë se ksi!”.

Pavarësisht kësaj, Donaldi bëri një mimikë me fytyrë që nënkuptonte se për të nuk kishte aspak rëndësi. Aktori ka deklaruar se është ende i dashuruar me moderatoren Bora Zemani, së cilës i ka premtuar se do të hyjë e do të dalë vetëm nga “Big Brother VIP”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport