Connect with us

Jete

Dalja e Sabianit ka qene e programuar? Ja detaji qe i ka shpetuar regjise qe na shtoi dyshimet

Published

on

Në nominim për këtë javë kësaj jave kanë qenë të gjithë banorët, kjo pasi Sabiani, Iliri dhe Monika kishin thyer rregullat e shtëpisë së “Big Brother VIP Albania”.

Banori që ishte votuar më pak nga publiku ishte këngëtari Sabiani. Dalja e tij preku tej mase banorët të cilët shpërthyen në lot.

Por, si qëndron e vërteta e këtij eliminimi?

Në një video të publikuar nga regjisori i emisionit, Eduart Grishaj, e realizuar një ditë më parë, saktësisht gjashtë orë më parë, shfaq njërin nga montazherët e produksionit duke realizuar klipin montues për Sabianin, duke lënë të dyshohet në eleminimin e banorëve.

Mirëpo, përpos kësaj Sabiani pati biletën e kthimit, në topin që ai kishte marrë që në fillim kur ishte futur në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, dhe kështu që ai u rikthye sërish në shtëpi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport