Connect with us

Lajme

Dashuria nuk njeh moshe/ Ja sa vite me e madhe ne moshe eshte Arbana Osmani nga bashkeshorti Eduarti

Published

on

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë një prej çifteve më ‘cute’ të showbiz-it, të cilët i kanë bërë të gjithë për vete me historinë e bukur të dashurisë.

Ata u njohën në punë, u dashuruan, nisën bashkëjetesën dhe tashmë janë bërë prindër të vogëlushit me emrin më të veçantë, Diell.

Moderatorja dhe regjisori ndajnë gjithçka bashkë, madje edhe ditën e tyre të lindjes.

Më 7 maj, ka festë në shtëpinë e Arbanës dhe Eduartit.

Për të gjithë kuriozët, Arbana ka lindur më 7 maj të vitit 1983 dhe sot ka mbushur 38 vjeç, Eduarti ka lindur 4 vite pas partneres, pra ai mbush 34 vjeç.

Megjithatë, diferenca në moshë nuk i péngon aspak dy të dashuruarit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport