Connect with us

Lajme

Detaji qe t radhetoi Donaldin dhe Triksen/ Takohen por per publikun sillen si te ndare, ja detajet qe vihen re lehte

Published

on

Dilema të mëdha ka patur për ndarjen e menjëhershme të Trixës dhe Donaldit. Madje sot u tha edhe se ai i dedikoi këngë Borës!

Por prisni pak, mos ndoshta Trixa dhe Donaldi vazhdojnē të takohen? Pak kohë më parë Trixa ka publikuar një foto në makinë, por në pasqyrimin e xhamit duket hija e Donaldit.

Kjo na le të kuptojmë se dyshja nuk i ka dhënë fund përfundimisht, thjesht sillen si të ndarë para publikut.

Rikujtojmë se Trixa e vulosi ndarjen dhe hoqi Donaldin nga Instagrami pas përfundimit të Big Brother VIP.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport