Connect with us

E pergjithshme

Rregulluan dhembet dhe ju ndryshoj pamja/ Keta jane 8 Vipat shqiptar qe kane bere ndryshimin me te mire

Published

on

Përgjatë dekadës së fundit, personazhet e famshëm të ekranit shqiptar kanë pësuar transformime të shumta në portretet e tyre, kjo herë falë makeup-it, e herë falë mjekëve.

Por teksa të gjithë përpiqen të gjejnë çfarë kanë ndryshuar duke u përqëndruar tek ndërhyrjet që janë më të përhapura si ajo e hundës apo e buzëve, shpesh harrojnë një detaj që është thelbësor për një portret të bukur:

dhëmbët…

Gjithnjë e më shumë VIP-a u nënshtrohen ndërhyrjeve për zbukurimin e buzëqeshjes së tyre dhe ja cilët janë disa prej tyre./Xing.al

Marina Vjollca

Viola Spiro

Armina Mevlani

Greta Koçi

Besart Kallaku

Eneda Tarifa

Luana Vjollca

Xhensila Myrtezaj

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport