Connect with us

Jete

Rregulluan dhembet dhe ndryshuan komplet/ Keto jane VAJZAT VIP qe i kane bere dhembet te bardhe si bora

Published

on

Rregulluan dhembet dhe ju ndryshoj pamja/ Keta jane 8 Vipat shqiptar qe kane bere ndryshimin me te mire

Here fale mjekeve edhe here fale makeup-it personazhet e famshem te ekranit shqiptare gjate dekades se fundit kane pesuar transformime te shumta ne portretet e tyre…

Shpesh harrojne nje detaj teksa perpiqen te gjejne çfare kane per te ndryshuar duke u perqendruar tek nderhyrjet qe jane me te perhapura si ajo e hundes apo e buzeve . Per te pasur nje portret te bukur dhembet jane me thelbesoret..

Ja cilat jane disa nga Vip-at te cilat j’u nenshtruan nd erhyrjeve per zbukurimin e buzeqeshjes:

Marina Vjollca

Viola Spiro

Armina Mevlani

Greta Koçi

Besart Kallaku

Eneda Tarifa

Luana Vjollca

Xhensila Myrtezaj

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport