Connect with us

Jete

Dicka nuk shkoi sic duhet ne lidhjen e tyre/ Ja sa vite diference moshe kishin Bora me Donaldin

Published

on

Moderatorja e emisionit me të shikuar në trojet shqiptare ‘Përputhën’, Bora Zemani, shpesh herë arrin të marrë vëmendjen e publikut.

Që kur filloj të prezantoj emisionin ‘ Përputhën’, Bora ka arritur të bëhet më e njohur, duke numëruar fansa rreth vetës,

Moderatorja, para pak ditësh festoj ditëlindjen e 30-të dhe ka lindur ne 9 Janar 1992, por a e dini se sa ka diferencë në moshë me ish të dashurin aktorin Donald Veshaj!?

4 vite është diferenca në mes çiftit, ku Bora është me e madhe, dhe Donaldi ka lindur me 1 Shtator 1995 dhe eshte 26 vjec.

Ai ka treguar se shkaku i ndarjes nuk ka qenë mungesa e dashurisë, por shumë gjëra bashkë dhe zënka të vazhdueshme.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport