Connect with us

E pergjithshme

Dikur bëri “lëmsh” gjithë Shqipërinë/ Ja kush është banorja e gjashte e “Big Brother Vip Albania”

Published

on

Big Brother Vip Albania 2 ka ardhur me mjaft risi. Shtëpia më e famshme në Shqipëri ka pësuar transformim dhe është e bukur në çdo detaj…

Olta Gixhari dhe Krist Aliaj Dragot janë dy banorët e parë të kësaj shtëpie. Teksa i hodhën një sy të shpejtë ambienteve të shtëpisë, ata treguan përshtypjet e para.

“Kryevepër”, u shpreh Olta Gixhari. Kurse Kristi nuk e mohoi se ka emocione, teksa shijonte ambientet e brendshme të shtëpisë.

Ka nisur këtë mbrëmje Big Brother Vip Albania. Spektakli mjaft i ndjekur nga shqiptarët, starton sonte në këtë Vigjilje të Krishtlindjeve.

Ndërkohë banorët e parë të cilët janë bërë pjesë e shtëpisë për të garuar për çmimin e madh janë aktorja Olta Gixhari, aktori Amos Zaharia, artisti Kristi Dragoti dhe gazetarja Zhaklina Gjolla, Tea Trifoni, Herion Mustafaraj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport