Connect with us

Lajme

Dikur ishin shoqe te ngushta tani mbajne koken menjane/ Keto jane vajzat VIP qe nuk behen me

Published

on

Ndodh shpesh qe kur sherret ndodhin mes miqsh te marrin me shume vemendje..

Ne kete artikull do te lexoni disa nga sherret mes miqve te showbiz-it shqiptar.

Samanta dhe Ronela:

Kengetaret dikur kane bashkepunuar per nje projekt dhe madje ishin mikesha te ngushta. Por Samanta dhe Ronela nuk flasin me me njera tjetren pasi dicka ka ndodhur mes tyre. Vitin e kaluar mes tyre nisi nje sherr publik dhe shkak u be deklarata e Zerkes. Ai tha se Samanta nuk e fiton famen dhe kjo e fundit duke permendur Ronelen tha: “ pas nje buri (pa rr) te suksesshem fshihet nje grua si e jotja”

Enca dhe Noizy

Dikur ata ishin miq te mire dhe nje dyshe shume e suksesshme ne muzike. Noizy u shpreh se ishte i zhgenjyer nga Enca dhe keshtu nisi nje sherr publike i cili beri buje.

Nora- Tuna

Te dyja kengetaret kane pasur nje miqesi prej vitesh. Mes tyre ndodhi nje sherr por ato nuk folen kurre per te. Edhe gjate kohes qe ato u bene kunata nuk pati ndonje lajme pajtimi mes tyre. Pas ndarjes se Nores nga Roberti, vajzat u fotografuan bashke ne nje lokal.

Rezarta Shkurta me Zaiminen

Te dyja vajzat bukuroshe i shihnim shpesh bashke pasi ato dikur ishin mikesha shume te ngushta. Rezarta nuk u pa ne festen e lindjes se Khloes dhe as ne festat te tjera.Arsyeja e sherrit mes vajzave, nuk eshte bere akoma e ditur.

Juli dhe Genti

Aktoret e humorit nuk flisnin prej vitesh dhe arsyen pse nuk e treguan asnjehere. Naten e nderrmit te viteve ata u pajtuan per t’u bashkuar edhe nje here si dikur me grupin “SHBLSH”.

Alketa Vejsiu –Arilena Ara

Qe prej “X Factor” dyshja kane pasur nje marredhenie shume te mire me njera-tjetren. Nderkohe qe kupen e mori Arilena ne “Festivalin e Kenges”, Alketa beri nje postim ku i kerkonte falje Elvanes qe nuk i dha dot ze zerit te publikut.

Renato Mekolli dhe Ori Nebijaj

Per shkak te konfilkteve lidhur me punen dhe biznesin, Renato dhe Ori nuk folen per disa kohe.Ata pranuan se gjerat nuk ishin si me pare dhe kjo beri qe te ishin ne qender te vemendjes se mediave per disa kohe. Duke treguar se mes tyre nuk ka me hatermbetje. Ori e ftoi Renaton ne emisionin “Wake up”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport