Connect with us

Lajme

Dikush do perpiqet tju bej 1 prapaskene ne pune/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

Dashi

Sot do keni kundershtime nga njerzit ne pergjithesi por edhe nje problem ne jeten erotike !

Demi

Nje ceshtje familjare ju intereson deri ne ate pike sa duke u marre me shume se duhet do sillni rezultate te kunderta !

Binjaket

Sot eshte dite sqarimesh e oastrimesh nga situata te komplikuara dhe pasiguri ne jeten sentimentale!

Gaforrja

Nevoja per siguri dhe garanci ju fut ne teprume apo sjellje hiperbolike !Kujdes ne shoqeri ka probleme dhe ne ekonomi !

Luani

Ka ceshtje qe mund ti komandoni por edhe qe nga pakujdesia ti lini pas dore duke ju bere nje surprize te pakendshme !

Virgjeresha

Jeta erotike ka nje problem sot dhe duhet ti jepni vemendjen e duhur dikujt qe e keni large po ju duhet ta coni akoma me large qe te mos ju prish te sotmen !

Peshorja

Do keni fat ne ceshtjet profesionale dhe ne planet e puneve ! Nje ceshtje ekonomike mund te perparoj dukshem !

Akrepi

Shume pikepyetje ju lindin sot nen ndikimin e lidhjes se veshtire midis Henes ne Luan dhe Uranit ne Dem !Ska asgje te sigurt !

Shigjetari

Puna dhe shendeti kerkojne kujdes Lluksi dhe e ardhmja duken te ndritshme por sot shume delikate per tju dhene energji !

Bricjapi

Me ne fund jeta juaj erotike do gjej shtegun e vet duke ju karguar enderrimeve dhe puneve qe ju narrin shume kohe !

Ujori

Nje ndryshim behet gati per ju sot dhe aty ku te tjeret fuhan tju corrientojne do jeni ju ata qe do ta beni surprizen para atyre!

Peshqit

Ca leke do shpenxohen per nje qellim te mire por chepi juaj do mbetet bosh nonese kjo kishte nje kuptim !Dikush ne pune ju bene nje prapaskene !

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport