Connect with us

Lajme

Dikush do perpiqet tju provokoje/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 24 SHTATOR 2020

NGACMIM

E ENJTE dt 24 dhe Lidhja Jugore e Henes do takohet me Asteroidin Lilith 1181 ne Shigjetar

Asteroidi Lilith nuk eshte hena e zeze

Lilith i perket zones se Asteroideve dhe sillet rreth Diellit per kater vjet

Tregon me shume anen negative te gjinise femerore e cila mund te jete keqtrajtuar nga shoqerite maskiliste
Lidhja Jugore e henes lidhet me te kaluaren me gabimet detyrimet dhe dobesite

Kujdes sot nga presioni mashkullor apo i nje shoqerie qe drejtohet bindshem me agresivitet nga rregullat patriarkal maskiliste

Dashi

Nje ceshtje ligjore e nje gabimi se te kaluares kryesisht do ju dali perpara Nese jeni femer akoma me kujdes duhet te keni nga provokimet

Demi

Ne aspektin ekonomik do kuptoni qe dikush ju ka vene ne shenjeter dhe do te perfitoj nga dobesia jujaj duke ju marre nje pjese te mire te fitimit Kujdes ne dashuriNuk do ta kene problem tju braktisin edhe nje here

Binjaket

Per ju e ardhmja dhe e kalura do takohen ne nje pike shume intereante qe ka te beje ne maredhenie me ju dhe te tjeret Duhet ta kaperceni pjesen e ngacmimit ne emer te gabimeve te se shkuares

Gaforrja

Nje pjese e rendesishme e punes suaj sot do ju kujtoj qe ka persona qe duan ta shfrytezojne punen tuaj per interesa personal Por edhe jeten tuaj private

Luani

Sot mund te perballeni nese jenik mashkull me anan me te eret te shpirtit femeror nese keni patur nje marredhenie te cilen e keni keqtrajtuar

Virgjeresha

Nje revolte familjare do beni keto dite pasi do kuptoni qe persona te afert te familjes kane nderhyre ne jeten tuaj private apo ne pasurine qe ju perket juve

Peshorja

Sot do guxoni te shani apo te beni gjera qe nuk jane aspak ne etiken tuaj Fillimisht nje takim do ta filloni me dipllomaci e do ta mbaroni me nje vrasje ne thonjza

Akrepi

Nuk duhet te persrisni gabimet e se kaluares ne ceshtjet ekonomike ku jeni ndjere te keqtrajtuar si nga njerzit ashtu edhe nga shoqeria maskiliste

Shigjetari

Lilith ne Shenjen tuaj ju nxjerr nje filozofi me femerore por te lidhur ngushte me lirine tuaj per tu shprehur hapur dhe pa kufizime Kjo eshte e rrezikshme deri diku

Bricjapi

Nje femer ka nderhyre ne bllokimin e energjise tuaj ne jeten private dhe sot do kerkoni te hakmerreni ne menyren me te fantazur se kur per nje skenar filmi horror

Ujori

Nuk k lilith qe perkul nje femer ujor qe ne momente te caktuar i perngjan edhe nje mashkulli apo te qeneit unisex ne sjellje e vehje apo ne pretendime

Peshqit

Nje prapaske e krijuar nga energjia e eret e nje femre te keqtrajtuar do ndikoj ne karrieren tuaj duke ju bere protagonist por edhe humbes ne te njejten kohe

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete5 days ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete5 days ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete6 days ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete6 days ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport