Connect with us

Jete

Do bekohen me 1 femije/ Këta jane 7 VIP-at shqiptarë do të bëhen prindër në vitin 2022

Published

on

Shume prej Vip-ave shqiptare mezi po e presin vitin 2022 dhe arsyeja eshte sepse ne jeten e tyre do te vije nje femije. Me poshte do te lexoni se cilat nga Vip-at do te behen prinder ne vitin e ardhshem:

1-Genta Ismaili dhe Usta do te behen per here te pare prinder. Pergjate vitit 2022 do te vijne ne jete dy binjake, nje djale dhe nje vajze.

2- Ne vitin 2022 MC Kresha do te behet per here te dyte baba. Mc Kresha dhe bashkeshortja e tij Erzina jane prinder te nje vajze te quajtur Iza ndersa tani jane ne pritje te nje djali.

3-Kengetari Shpat Kasapi dhe Selvija do te behen per here te pare prinder te nje djali.

4-Se shpejti Zaimina Vasjari do te behet per here te dyte nene. Khloe do te behet me nje vella pasi kenegarja po pret nje vogelush.

5-Gjate vitit 2022 do te vije ne jete edhe djali i pare per Gresa Behluli.

6-Per here te pare baba do te behet edhe Carti Cartani. Reperi ka qene shume i rezervuar pasi ende nuk dihet identiteti i partneres dhe as gjinia e bebit.

7- Dj Sardi dhe Jonisa mezi po presin qe bebushi i tyre te vije ne jete. Ata do te behen prinder per here te pare por gjinia e bebit nuk eshte bere akoma e ditur.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport