Connect with us

Jete

Do dukeni 5 kg me shume sec jeni ne te vertet/ Keto jane 10 veshjet qe ju tregojne me te shendosha

Published

on

Edhe ju ndoshta ja keni bere vetes pyetjen nese kjo veshje ju tregon me te shendoshe apo jo.

Gjetja e veshjes ideale per nje femer mund te jete nje sfide e madhe dhe e veshtire.

Sot do ju tregojme disa nga veshjet qe kur ju i vishni dukeni me te shendosha…

Por kush jane veshjet qe duhen shmangur?

Nese do te dukesh e dobet , te fshehesh kilet keto jane 10 veshje qe duhet ti shmangesh:

Fustani i ngushte

Fundi i fryre

Xhinset e ngushta

Pantallonat me kuadrata

Pantallonat treçerekeshe

Pulovrat e gjera

Kepucet deri ne kyçin e kembes

Rrip i gjere ne bel

Nje gjerdan ne qafe

Xhupi i fryre

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport