Connect with us

Jete

Do filloj 1 histori dashurie brenda shtepise se Big Brother/ Monika i ve syrin njerit prej djemve ne shtepi

Published

on

Ditën e sotme Monika ka biseduar me Arjolën në lidhje me “çiftet” që janë krijuar në shtëpinë e BBV duke i “ironizuar” ata.

Për këtë arsye ajo ka shprehur dhe dëshirën të fillonte një histori dashurie.

“Do të filloj dhe unë një histori dashurie.Ke për të më parë mua”, i tha Monika Arjolës, por pa bërë të ditur se me kë mendon të bëhet çift.

“Aman se edhe ty të kishim mangut”, ju kthye Arjola duke qeshur.

Sabiani e këshilloi Donaldin duke i thënë që mos ti marri gjërat kaq personale.

“Ç’pate ti?Edhe dje në Prime e diskutove këtë debat.Mos i merr kaq personale se nuk ishe i përfshirë”,-i tha ai.

“Të përmendet emri im dhe unë të mos reagoj?Nuk mund të mos flas kur diçka ka të bëjë me mua”,-tha Donaldi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport