Connect with us

Jete

Do filloni 1 jete te re jashte vendit/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

SHPIRT I LIRE.Sot ndodh nje ndryshim i rendesishem ne lidhje me deshirat dhe mundesite tona Dielli futet ne Ujor Dielli ne Ujor eshte ne shenjen e dobet te tij pasi i jep vemendje punes ne grup dhe aspak indentifikimit te larte personal. RReth nesh do ndjejme nje ajer lirie dhe ndryshimesh pavaresisht se Merkuri vazhdon i kundert dhe Aferdita eshte e kundert

Eshte momenti i larjes se llogarive me te kaluaraen apo me persona qe i idealizuam dhe na humben shume kohe. Zhgenjimet dhe Utopia qe perjetuam do sqarohet me kete nderhyrje te Diellit ne Ujor qe na ndricon rrugen

Dashi

Fillon nje periudhe ku do ndjeni nevojen e daljeve shoqerive dhe ndryshimeve ne jeten tuaj duke u shkeputur nga fiksimet qe ju kishin burgosur ne jeten personale

Demi

Disa situatat behen me te medha se mundesite tuaja per ti kontrrolluar ,prandaj priten ndryshime ne jeten tuaj personale por edhe ne lidhje me karrieren

Binjaket

Turma do futet ne jeten tuaj dhe deri diku do humbni gjurmet e nje pune sekrete apo nje marrdhenie te kushtezuar me dike qe ju lidh puna Nderkohe ju presin udhetime jashte vendit

Gaforrja

Tashme dilni nga veza juaj dhe shikoni cfarre keni arritur dhe si mund te perballeni edhe me vezet e te tjereve dhe sa te mundeshme e keni te jeni te rendesishem ne bashkepunime apo ne jeten personale

Luani

Dielli perball jush ju tregon se rruga per tek vetja do kaloj nga te tjeret ose ne nje kryqezim duhet te zgjidhni ate rruge qe ju duket me pak personale dhe e njohur

Virgjeresha

Puna dhe shendeti merr me shume vemendje kete periudhe dhe nje pozicion drejtues qe duhet te arrini ju ka mbushur mendjen se tashme vendi i punes eshte vendi i ngjarjeve te medha per ju

Peshorja

Hapet nje periudhe si nje skene e madhe teatri ku ju do lozni rolin kryesor ne dashuri por edhe ne tradheti apo indiferentizem Cdo gje ne funksion te se pergjithshmes ne dashuri duket si nje personazh fluturues

Akrepi

Dielli ne ujor qe ju kujton nje person mashkull qe do deshironit ne jeten tuaj apo ne shtepine tuaj si drejtues dhe mbrojtes do bej qe sot ta shikoni kete tek vetja juaj Jashte jush ai njeri mund te gjendet vetem ne libra

Shigjetari

Do donit te ishit ne qender te vemendjes per fjalet dhe idete tuaja perparimtare kete periudhe Ju kap nje ajer ndryshimesh dhe deshire per te bere gjera te reja

Bricjapi

Pak a shume kjo periudhe do ju ndikoj ne ceshjet ekonomike duke qene se aty do donit te beheshit protagonist qofte edhe per te treguar se nese nuk vjen dashuira vjen leku

Ujori

Dielli sot ne shenjen tuaj ju ndricon sado pak ne gjerat qe kane mbetur pezulll ne lidhje me ndryshimet dhe deshirat tuaja Nje ceshtje qe vazhdon tju zvarrise do marri nje pergjigje

Peshqit

Per ju fillon nje periudhe ndryshimesh ne psikologjine tuaj qe do rrezatoj ne disa vendime ne lidhje me punen dhe nje ceshtje sekrete te cilen do donit ta nxirrnit nga vetja juaj pasi po ju lodh

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport