Connect with us

Lajme

“Do gjeni çelësin e suksesit dhe do pasuroheni!”, Astrologia Meri Shehu tregon shenjën e bekuar nga FATI

Published

on

DRITE NE ERRESIRE

E Merkure sot dhe jemi dy dite para henes se Plote ne Dem. Ndjenja e sigurise eshte shume e madhe por pasiguria dhe e keqja vjen pikerisht andej nga nuk e pret. Kjo per shkak se Urani ne Dem i permbys elementet tone te sigurise si ne ekonomi ashtu edhe ne dashuri e shendet. Cfarre do bejme perball kesaj. Kemi nje mundesi te madhe keto dite ,pasi Dielli ne Akrep takohet bukur me Plotonin ne Bricjap. Ndricon ky diell erresiren brenda nesh I jep shansin Drites te futet edhe ne skutat me te errta te subkoshiences tone.


Dashi

Nje ceshtje shume personale do zbardhet dhe ju do keni mundesine te riparoni demet apo traumat e shkaktuara .Por ky moment ju ngre nje nivel me larte.

Demi

Ajo qe eshte perball jush po tenton te largohet nga ju dhe te bashkepunoj me persona apo ceshtje me te qendrueshme. Kjo do te thote qe ju e keni humbur pak besueshmerine apo stabilitetin.

Binjaket

Do ndodh nje eklips ndjenjash ne punen dhe ecurine tuaj shpirterore. Por nderkohe do gjeni nje drite ne fund te tunelit ne lidhje me punen dhe ekononime apo qetesine tuaj shpiryerore.

Gaforrja

Cdo gje rreth jush do shihet me nje lupe te madhe dhe kjo do i zmadhoj demet ne plnin social apo shoqeror. Ka shume mundesi qe te lekunet siguria juaj mbeshtetese dhe miqesite tuaja te shperbehen.

Luani

Nuk do durroni dot me edhe nje debat apo levizje ne lidhje me punen apo me planet tuaja kryesore. Gjithsesi ky nerv mund te shendrohet ne energji nese do gjeni veten ne familjen tuaj large fames.

Virgjeresha

Dita e sotme supozohet tju sjell shume produktivitet apo si i thone te gjeni rrugen e duhur ne pyllin e dendur me shkurre ku keni humbur. Mjafton qe neper gjemba te gjeni edhe ca manaferra.

Peshorja

Do beheni te pasur sot pasi do arrini te kuptoni celsin e suksesit qe nuk do jete vetem ekonomik por edhe baze familjare dhe stabilitet ne ndjenja. Nje investim familjar do ju ndricoj rrugen.

Akrepi

Dielli ne shenjen tuaj sot eshte shume ndihmues ne lidhje me planet tuaja apo ne detajimin e veprimeve. Do keni je takim te rendesishem me fatin dhe me nje projekt te rendesishem.

Shigjetari

Nje ndricim i brendshem mund te beje qe te vini ne plan nje investim ekonomik i cili mund te rezultoj i suksesshem pasi do ta keni ndjerre vertete shume brenda vetes si nje instikt clirues.

Bricjapi

Jemi perball nje ngjarjeje te rendeisshme ne jeten tuaj personale dhe tashme do shikoni me mire rrugetimin tuaj apo te hartoni strategjine tuaj. Nje surprize mund te jete e mjaftueshme qe tju corrientoj pak.

Ujori

Per ju familja do marri rendesine me te madhe dhe ndoshta do jeni ju ata qe do jeni shpetimtaret e ketij momenti te nje ceshtjeje familjare apo biznesi familjar. Por per kete do ju duhet te mos lini pas dore karrieren e cila po ju therret.

Peshqit

Planetet jane favorizues kete periudhe per ju por aty ku rregullohet njeri duhet te perballeni me tjetrin ne menyre qe te merrni nga te gjitha anet ate qe ju duhet. Nuk do notoni ne ujra te paster por do gjeni drite edhe ne ujrat e turbullt.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport