Connect with us

Jete

Do i terhiqni meshkujt si me magnet/ Keto jane 10 gjerat qe meshkujt i pelqejne tek 1 femer por nuk i thone

Published

on

Sa herë e keni pyetur veten: “ Po çfarë pëlqen te ajo?”, “Çfarë kalon në mëndjen e një mashkulli kur sheh një femër për herë të parë”?, “Çfarë tërheq vëmëndjen e tyre? Këmbët? Sytë? Fustani? Këpucët?”.

Shpesh herë çunat pëlqejnë te një femërat gjëra që ne i veshim në jetën e përditshme dhe që nuk na shkon kurrë mëndja që atyre mund ti pëlqejnë dhe ti tërheqin vëmëndjen. Nga kjo lind një klasifikim i 7 gjërave që meshkujt adhurojnë kur i shohin të veshura te një femër. Le ti shohim!

Atletet Shumë meshkuj besojnë se femrat që veshin atlete e bëjnë se nuk duan, apo nuk u intereson vëmëndja e të tjerëve dhe kjo gjë i tërheq shumë!

“Rrobat e tij”  meshkujve në mënyre sekrete u pëlqen kur u ‘vjedhin’ këmishën apo bluzën e tyre me mëngë të shkurtra, mbi të gjitha në situate relaksuese., në shtëpi, në krevat. Vetëm se jo gjithmonë e pranojnë!

Flokët bisht. Pjesa më e madhe e meshkujve pëlqejnë flokët e gjata, por u pëlqen të shohin fytyrën e ‘zbuluar’, ndaj për to është e parrezistueshme një vajzë që i mbledh flokët bisht duke zbuluar çdo tipar të sajin!

Fustanet verore i bëjnë femrat të duken shumë tërheqëse dhe femërore. Ata i adhurojnë këto fustanet sepse janë të zbuluar aq sa duhet dhe i lënë imagjinatës vëndin e tyre.

Syzet kanë aftësinë ti japin çdo vajze një pamje të sofistikuar dhe inteligjente, ndaj ata i lidhin syzet me zgjuarsinë dhe sensualitetin.

Parfumi është kimi! Është një ndër elementët kryesor të tërheqjes. Parfumi tregon personalitet dhe meshkujt tërhiqen shumë ndaj tij! Ndaj dhe një ndër komplimentat më të bukur për femrat është: “Sa i mirë ky parfumi”! një ndër zgjedhjet më të mira?

Xhaketat lëkurë, dashur pa dashur tregojnë personalitet të fortë dhe agresivitet, dhe ata thellë thellë e kanë qejf ‘përplasjen’! Këto dhe shumë të tjera i gjeni në

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport