Connect with us

E pergjithshme

Do ju hapen portat e fatit te mire/ Astrologia Meri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 22 TETOR 2021DRITA QE VENITET


E Premte dt 22 dhe Vjeshta po behet me e dukshme. Sot Dielli eshte ne diten e fundit ne Peshore qe eshte shenja e pare e stines se Vjeshtes. Tashme Dielli nuk e tregon shume madheshtine dhe Driten e dukshme por terhiqet ne brendesi te shpirtit ,ne ndricimin e Brnedshem.

Pak para se te futet ne shenjen e Akrepit misterioz ne do ndjehemi te dobet perball ambjentit dhe njerzve qe na rrethojne. Do kete nje tendence largimi,vetmie humbjeje apo hidherimi. Dita duket Melankolike dhe mund te fsheh perparimin e nje ndjeshmerie shendeti.


DashiPak para se te beheni te forte do ju duhet sot te shikoni rrjedhen e nje bashkepunimi te shuhet apo nje marrdhenie te venitet. Por jo te gjitha te marra se bashku. Vetem nje marrdhenie diku aty jashte qe do ju trishtoj.

DemiYlli i ndritshem i puneve dhe diteve te bukura sot shkon ne perendim apo po perendon. Behuni gati te merrni me shume pergjegjesi apo bashkepunues.


BinjaketVjeshta do tregoj se ju dha te gjitha mundesite te ngoheshit ne Diellin e dashurise dhe te loznit me ngjyrat. Tashme po bie nata ne ceshtjet tuaja errotike dhe nuk do jete me e lehte ti shikoni.

GaforrjaAjo qe ju sundon nga brenda tashme do marri forme dhe do ju pushtoj si ndjenje apo si mundesi. Ditet e shpenguara me familjen dhe miqte tashme perenduan dhe do i perkushtoheni asaj qe ju gryen nga brenda.


LuaniSka me takime dhe lajme te dukshme dhe te qarta Perfundon sot nje periudhe kontaktesh dhe udhetimesh ku ju mbanit flamurin tuaj ne varke. Tashme do futeni ne guasken tuaj si ariu ne strofull.

VirgjereshaDeri tani investuat dhe moret ate qe pretendonit. Tashme duhet te shtroni rrugen drejt udhetimit tuaj te pare si kapiten ne nje ambjent te panjohur por shume dominat dhe instiktiv.


PeshorjaBemat dhe mrekullite tuaja sot ulin pereden e fames dhe do ju duhet te mendoni per te ardhmen ne menyre investitutesi apo tregetari qe te vazhdoni projektet tuaja. Mbijetesa ne kushte te veshtira do jete nje sprove si ato te herkulit.

AkrepiShkelqimi te diteve dhe te tjereve do terhiqet nga forca juaj gravitacionale ku nuk do lini asnje shenje te dikurshme te madheshtise se tyre. Tashme jeni vete kontrrollori i cilesise dhe detyrimeve.


ShigjetariDo futeni ne nje periudhe ku do ndjeheni melankolik dhe paenergji per te shitur mend apo ide e shoqeri e flerte. Tashme duhet ti jepni rremave fort ne nje pozicion te veshtire skllavi ne bodrum te anijes.

BricjapiPapritur do beheni me serioz dhe me me qellime afatgjata ne sjelljen tuaj. Nje periudhe e bukur qe ju dha shume emer dhe pozicion tashme duhet mbajtur dhe ruajtur me kujdes.


UjoriJu do merrni stafeten e te gjitha shenjave duke filluar te kryesoni ne emer te nje energjie qe vetem ju mund ta kuptoni si persona me largpamesi. Tashme ju presin ngitje ne detyre dhe ne jete personale.

PeshqitZgjidhini shoket me te mire se veten pasi kjo do jete fitorja juaj kete periudhe. Do keni mundesite te jeni ne nje rreth ambicioz njerzish qe do ju perparojne edhe juve. Ata do jene si dallga qe do ju cojn ejuve ne breg pas nje situate te veshitire ne jeten tuaj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport