Connect with us

Lajme

Do ju kthehen gjerat me 180 grade/ Astrologia Meri Shehu paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

Kete periudhe Merkuri forcon cilesite e Ujort me nje kujdest te madh duke qene se kthehet dhe i kundert ne Ujor. Merkuri ne Ujor eshte ne nje vend te shkeqyer Sjell ide te reja ,force parashikuese modernizem Me levizjen e kundert te tij ne Ujor con drejt Apokalipseve. Te fshehta ,genjeshtra ,levizje te fshehta mund te zbulohen

MASKAT BIEN ….

Rikthimi tek e shkuara mbyll cikle interesash ,ose llogari te hapura dhe pezu;ll me nje menyre te fuqishme
Do kete Apokalipse dhe mbyllje temash qe na kane lodhur

Futja ne Bricjap i kundert do ndihmoj ne ceshtjet ekonomike dhe ato sentimentale .Ne nevleresimin e vlerave ,largimin nga punet dhe njohje qe tregojne qe jane pa rrugedalje

Ne fund te ketij rrugetimi do merren vendime shume te rendesishme

Dashi

Do beheni ju ata qe do drejtoni nje grup pune apo shoqerine dhe do keni ide te reja Por edhe nje zbulim qe do beni do ndryshoj kursin tuaj ne lidhje me shoqerine dhe dashurine

Demi

Ceshtje qe kane te bejne me familjen dhe karrieren do dalin ne drite dhe duhet ti rregulloni ose ti lini ne pamundesine per ti rregulluar Meruni me prindrit do keni te reja lajme nga ata

Binjaket

Duhet te rishikoni edhe nje here itrnerarin e levizjeve tuaja dhe bashkepunimeve me jashte vendit Ceshtje te nje rittakime me dike qe ju hap mushkrite do jete e rendesishme

Gaforrja

Ju gjithe zbulimet dhe ceshtjet do ti keni me llogarite e vjetra qe nuk i keni sqaruar apo i keni lene pezull Po keshtu jo vetem ne anen ekonomike por edhe shpiererore do donit nje rikthim per nje sqarim

Luani

Nje ceshtje e nje bashkepunimi te rendesishem do kthehet edhe nje here per tu rregulluar Nje apokalips ne marrdheneiet tuaja do ndryshoj shume ekuilibra ne jeten tuaj

Virgjeresha

Nje kufizim ne lidhje me punen por edhe ide te reja do rikthehen ne kete periudhe Puna dhe Dashuria do ju tregojne se aty do zhyteni me te tera forcat per te rifituar kohen e humbur dhe gabimet qe keni bere

Peshorja

Dashuria eshte ne nje moment karmik dhe apokaliptik Do zbuloni ate qe e kishit enderruar por qe nuk e kishit prekur dot as me mendje as me fizik Dicka e madhe vjen drejt jush

Akrepi

Do zbuloni veten tuaj por edhe do ju zbulojne per aftesite qe keni duke filluar nje periudhe qe do beni nje histori te re te frymezuara nga e kaluara Do jeni shume ne pararoj te mesazhve dhe takimeve

Shigjetari

Do behet pjese e juaja ceshtja e nje zbulimi te rendesishem ne fushen ekonomike me ndihmen e personave qe kane fame dhe pushtet por qe kane marre frymezim nga ju

Bricjapi

Do vij dita e llogarive te verteta dhe kjo ka te beje me ekonomine dhe dashurine Ke te lini e ke te merrni por nje zbulim ne jeten tuaj do ju tregoj rrugen e vertete

Ujori

Merkuri i kundert ne shenjen tuaj eshte sikur te kthehen edhe nje here perendite e Olimpit dhe tju tregojne fuqine qe keni Nje mundesi e arte per te rivleresuar veten dhe dashurine ju pret ose nje zbulim i madh

Peshqit

Nje zbulim i nje prapaskene apo te nje te fshehete do behet per ju nje inspirim per te marre vendime te rendesishme ne lidhje me punen dhe shendetin Por edhe ne jeten personale do kete nje apokalips

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport