Connect with us

Lajme

Do keni 1 takim qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

KONTRAST

Marsi me Aferditen ne Ujor do kundershtohen nga nja trup qiellor me emrin Varuna. Varuna simbolizon shkelqimin e Jupiterit Ne kete rast Zeusi kerkon te tregoj jo veteimen po qetesine e romantizmin. Ky ndikim do jete Metafizik pasi Varuna lidh token me Qiellin si nje hark triumfues. Kjo fundjave do kerkoj te kerkojme gezimin personal .ne dashuri dhe ne argetim

Dashi

Kjo dite do kerkoj nga ju me shume vemendje ndaj vetes tuaj dashurise dhe kerkesave qe ju mbajne gjalle ne menyren qe te keni energji per vazhdim Dite erotike e plote

Demi

Do kerkoni te gjeni lumturine familjare apo tek nje prind te gjeni mbeshtetjen dhe dashurine qe ndoshta e keni lene pas dore duke u marre me pune e shoqeri

Binjaket

Do keni deshire te shijoni nje moment apsolut te kushtuar ndjenjave dhe deshirave tuaja duke perfshire nje kujtim apo person te dashur

Gaforrja

Shkelqimin ne diten e sotme do ta kerkoni ne menyren se si do arrini te fitoni gjerat qe mendoni se ju perkasin Qe te merrni duhet te tregoheni te gatshem qe mund te jepni

Luani

Nje dite e vecante kjo per ju ku shkelqimi i zeusit do beje te merrni ngjyrim me vetbesues dhe argetues Nuk do mungoj nje takim erotik i fuqishem

Virgjeresha

Shkelqimin dhe dashurine do ti ndjeni thelle ne shpirtin tuaj por do jeni kaq te permbajtur sa mund ti bllokoni brenda jush Gjithmone nje ndjenje e madhe egziston per dy .

Peshorja

Do percaktoni vullnetin tuaj edhe ne nje ambjent qe eshte bere dhe krijuar per njerez te tjere Ky vullnet do beje qe te zoteroni shume situata te paqarta

Akrepi

Shkelqim ne karriere dhe ne publicitet i cili per kontrast do ju spikase edhe ne nje turme te madhe njerzish duke treguar se jeni te vecante ne llojin tuaj

Shigjetari

Kjo dite eshte nje dite e bukur argetimi dhe dashurie dhe lajmesh te mira Nje dite ku loja dhe shpirti i aventures do ju lekund ne nje shilares te vretet erotik

Bricjapi

Dita e sotme ju ekspozon ne situata te cilat i kishit premtuar por nuk guxonit ti permendnit me sidomos ne ceshtje ekonomike dhe investimi

Ujori

Nje dite qe ju terheq vemendjen me nje lidhje qe shkelqen dhe ju con ne nje vend shume romantik me menyren se si ju josh dhe terheq nga realiteti

Peshqit

Varka qe do shoqeroni ne diten e sotme mund te jete shume romantike por nuk eshte per ju Por roli i shoqeruesit do zbuloj ngjyren e vertete te luspave tuaja

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport