Connect with us

Jete

Do keni ngritje ne detyre dhe karriere te re/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

KTHIM I FAQES SE RE.

Sot e Premte dhe eshte dite e Aferdites e bashkimit dhe marrdhenieve te mira. Por shume planet e ne Akrep Marsi dhe Merkuri dhe Dielli do sjellin shume emocion dhe nderthurrje bisedash e kontaktesh. Ne fushen e marrdhenieve jemi ne faze delikate pasi aty ku hallka eshte me dobet do keputet. Ajo qe nuk na ekuilibron apo nuk ka interes per ne duhet te iki nje here e pergjithmone nga ne. Duhet te fillojme dicka te re qe do na perkasi ne ndjenje dhe ne veprim

Dashi

Duhet te shkeputeni nga varesia qe ka mbi ju nje person apo nje proces ekonomik i dhunshem .Ka rendesi kjo qe me pas te punoni dhe jetoni per veten tuaj me te qete

Demi

Ne aspektin e marrdhenieve ne cift sot eshte nje dite ku do viheni ne prove dhe nese nuk e kaloni kete prove ka ndarje Po keshtu edhe ne bashkepunime

Binjaket

Do keni takime dhe biseda pune per te sqaruar ecurine Nese nuk jeni te kenaqur sot eshte dita te ndaheni nga bashkepuntore te veshtire apo imponues ndaj jush

Gaforrja

Ju duhet shume ndjenje sot per te kuptuar se cfare po ndosh realisht ne jeten tuaj personale Nje sqarim do ju fusi ne shina ne marrdhenien tuaj ose do ju nxjerr komplet nga shinat

Luani

Ka gjera qe ju nuk i kuptoni pasi nuk duken dhe nuk beratsin por zjejne nga brenda Kujdes ne kete moment nga personat qe kane mbledhur shume inat nga ju

Virgjeresha

Nese nuk jeni ushtarake mos perdorni startegji lufte ne diten e sotme por perdorni ndjenjen dhe diskutimin me pasion per ceshtjet tuaja dhe dhimbjen tuaj ne pergjithesi

Peshorja

Sa me shume thelle te zhyteni ne llucen e gjerave te cmuara qe doni te beni tuajat aq me te veshtire do ta keni te dilni Por me asortimenete e duhura dhe psikologjine e duhur mund te zbuloni nje thesar

Akrepi

Nje inat per ato qe keni mundur te arrini dhe per ato qe meritoni te keni do ju kapi sot dhe mund te beje qe ju te mos toleroni me shume humbje kohe duke nderhyre aty ku duhet renjesisht dhe prere

Shigjetari

Nuk keni asgje ne dore per moemntin vetem mllefin dhe deshiren tuaj per te bere nje revolucion shpirteror apo ne pune Por kjo nuk mjafton se do perfundoni ne nje Zhan Dark

Bricjapi

Sot duhet ti zgjidhni mire miqet por akoma me mire edhe armiqte Madje me kundershtaert duhet te perpiqeni te ruani ekuilibrat pasi do ju duhen .

Ujori

Karriera dhe e ardhmja eshte ne nje moment kyc dhe pak te ngaterruar si nyje e cila i ka komplikuar me tej situatat Prandaj njerzit e dyshimte apo qe ju konfuzojne duhet ti selektoni

Peshqit

Kjo dite do saktesoj nje situate te veshtire ligjore per ju apo do ndaj perfundimisht rrugen tuaj ne drejtimin qe duhet te merrni Por bashkepunimet me jashte do jene ne krize dhe duhen sqaruar

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport