Connect with us

Jete

”Do mesohesh se nuk e ka me te keq”/ Bora Zemani ben komentin pikant per Donaldin ne Perputhen

Published

on

Takimi i radhës mes Alvisës dhe Bashkimit u zhvillua ne Vlorë. Çdo gjë shkoi mirë mes tyre, por një detaj nuk i ka lënë shije të mirë Bashkimit.

Kjo ishte hera e parë që ai vizitoi qytetin bregdetar dhe tregoi se ka marrë kritika dhe komenteve jopozitive nga vlonjatët.

“Meshkujt vlonjatë janë një çik si të egër dhe mbahen si të fortë. I kanë thënë jo fjalë të mira. E shikonin edhe shtrembët”, tregoi Alvisa, por ndërhyrja e Borës mori te gjithe vemendjen.

“Do mësohesh, do mësohesh se nuk e kanë me të keq!”, tha moderatorja teksa të gjithë shpërthyen në të qeshura. Kujtojme qe Donaldi eshte vlonjat.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport