Connect with us

Jete

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020

NDJENJA ANTAGONISTE

E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26 dhe Marsi ne Dash do jete ne kundershtim me Asteroidin Hebe ne Peshore

Natyra luf tarake e Marsit ne Dash me natyren pajtuese te Peshores do perballen ne kete fundjave

Mbas nje Pranvere te veshtire me ndalime dhe kushtezime kemi nevoj ne jeten tone te sjellim pak freski

Nevojitet te ndjehemi perseri te rigjeneruar ne cdo aspekt
te dashurojme perseri te afrohemi me njerzit

Asteroidi Hebe perfaqeson freskine e rinise por sjell edhe rigjenerim ne fushen e marredhenieve

Me Marsin ne Dash kerkojme qe te arrijme nje qellim apo nje njeri ta zoterojme

Ky kombinim planetesh ne diten e sotme kerkon te mos adoptojme sjelle Luf tarake apo sulmuese duke u ndikuar edhe nga frika e lajmeve qe perhap panik Media

Duhet te fitojme kohen e humbur

Duhet te jeteojme

Peshorja kerkon harmoni dhe jo frike fobi ndjene l ufte qe perfaqesohet nga Dashi

Dashi

Do jeni nen ndikimin e forte te Marsit gati te perballeni me force dhe inat me kun dershtaret apo te tjeret Pikerkisht sot suksesi qendron tek qetesia dhe deshira per te jetuar pa l ufte

Demi

Do gjeni nje vend dhe nje ambjent shume te kendshem dhe relaksuese duke ndryshuar komplet mendimin per nje hakmarrje apo nje inat me dike qe lidhet me punen Planetet sot do ju clirojn enga nje problem shendetsor

Binjaket

Mund te keni fatin te gjeni harmonine ne jeten tuaj personale dhe te ndaheni nga persona qe kerkojne tju perfshijne ne mosmarreveshje me fatin tuaj apo dike te dashur

Gaforrja

Urojme qe ne familjen tuaj te gjeni nje keshillues te qete qe do ju qetesoj dhe do ju beje te shijoni caste te qeta dhe te ngrohta familjare duke ju larguar nga antagonizmi per l ufte ne karriere

Luani

Sot do takoni dike qe do jete si mesues shpirteror per ju duke ju orientuar dhe informuar me kujdes per ide te reja dhe interesa me tone paqesore dhe dashuri

Virgjeresha

Nese jeta sot do ju jap nje dhurate dhe kjo do ju gezoj atehere duhet te hiqni dore nga nje sherr apo sqarim qe mbart inat dhe shume mllef brenda jush

Peshorja

Sot dhe kete periudhe do ndjeheni me te kenaqur me deshiren per te rinovuar veten dhe marredheniet dhe per te fituar kohen e humbur apo pranveren e humbur

Akrepi

Do bjeri ne sy qetesia juaj e brendshme shpirterore dhe ekuilibri i brendshem ne karahasim me ambjentin perreth qe do jete pak antagonist ndaj jush

Shigjetari

Nje shqoqeri e kendshme takime te bukura erotike dhe bashkepunuese do ju mbushin diten tuaj ne te gjitha aspektet dhe do ishte mire ta shijonit duke ju larguar nje parneri potent dhe xheloz ne jeten tuaj

Bricjapi

Mund te fitoni shum epike sot ne jeten personale nese do jeni dipllomat te qete dhe me deshiren e mire per te bashkepunuar apo per te kaluar mire pa tendenca agresive dhe lu ftarake

Ujori

Do jeni simbol i te bukures i dashurise dhe i te kaluarit mire Do merreni me moden me pamjen e jashtme dhe me deshiren per te shijuar cdo moment me njerez te rinj

Peshqit

Nese puna juaj do jete me vbashkepunuese do keni me shume te ardhura ne kete periudhe Nese do donit te ishit vetem per veten tuaj do keni pengesa dhe asgje nuk do shkoj mire

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete5 days ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete5 days ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete6 days ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete6 days ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport