Connect with us

Jete

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020

NDJENJA ANTAGONISTE

E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26 dhe Marsi ne Dash do jete ne kundershtim me Asteroidin Hebe ne Peshore

Natyra luf tarake e Marsit ne Dash me natyren pajtuese te Peshores do perballen ne kete fundjave

Mbas nje Pranvere te veshtire me ndalime dhe kushtezime kemi nevoj ne jeten tone te sjellim pak freski

Nevojitet te ndjehemi perseri te rigjeneruar ne cdo aspekt
te dashurojme perseri te afrohemi me njerzit

Asteroidi Hebe perfaqeson freskine e rinise por sjell edhe rigjenerim ne fushen e marredhenieve

Me Marsin ne Dash kerkojme qe te arrijme nje qellim apo nje njeri ta zoterojme

Ky kombinim planetesh ne diten e sotme kerkon te mos adoptojme sjelle Luf tarake apo sulmuese duke u ndikuar edhe nga frika e lajmeve qe perhap panik Media

Duhet te fitojme kohen e humbur

Duhet te jeteojme

Peshorja kerkon harmoni dhe jo frike fobi ndjene l ufte qe perfaqesohet nga Dashi

Dashi

Do jeni nen ndikimin e forte te Marsit gati te perballeni me force dhe inat me kun dershtaret apo te tjeret Pikerkisht sot suksesi qendron tek qetesia dhe deshira per te jetuar pa l ufte

Demi

Do gjeni nje vend dhe nje ambjent shume te kendshem dhe relaksuese duke ndryshuar komplet mendimin per nje hakmarrje apo nje inat me dike qe lidhet me punen Planetet sot do ju clirojn enga nje problem shendetsor

Binjaket

Mund te keni fatin te gjeni harmonine ne jeten tuaj personale dhe te ndaheni nga persona qe kerkojne tju perfshijne ne mosmarreveshje me fatin tuaj apo dike te dashur

Gaforrja

Urojme qe ne familjen tuaj te gjeni nje keshillues te qete qe do ju qetesoj dhe do ju beje te shijoni caste te qeta dhe te ngrohta familjare duke ju larguar nga antagonizmi per l ufte ne karriere

Luani

Sot do takoni dike qe do jete si mesues shpirteror per ju duke ju orientuar dhe informuar me kujdes per ide te reja dhe interesa me tone paqesore dhe dashuri

Virgjeresha

Nese jeta sot do ju jap nje dhurate dhe kjo do ju gezoj atehere duhet te hiqni dore nga nje sherr apo sqarim qe mbart inat dhe shume mllef brenda jush

Peshorja

Sot dhe kete periudhe do ndjeheni me te kenaqur me deshiren per te rinovuar veten dhe marredheniet dhe per te fituar kohen e humbur apo pranveren e humbur

Akrepi

Do bjeri ne sy qetesia juaj e brendshme shpirterore dhe ekuilibri i brendshem ne karahasim me ambjentin perreth qe do jete pak antagonist ndaj jush

Shigjetari

Nje shqoqeri e kendshme takime te bukura erotike dhe bashkepunuese do ju mbushin diten tuaj ne te gjitha aspektet dhe do ishte mire ta shijonit duke ju larguar nje parneri potent dhe xheloz ne jeten tuaj

Bricjapi

Mund te fitoni shum epike sot ne jeten personale nese do jeni dipllomat te qete dhe me deshiren e mire per te bashkepunuar apo per te kaluar mire pa tendenca agresive dhe lu ftarake

Ujori

Do jeni simbol i te bukures i dashurise dhe i te kaluarit mire Do merreni me moden me pamjen e jashtme dhe me deshiren per te shijuar cdo moment me njerez te rinj

Peshqit

Nese puna juaj do jete me vbashkepunuese do keni me shume te ardhura ne kete periudhe Nese do donit te ishit vetem per veten tuaj do keni pengesa dhe asgje nuk do shkoj mire

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport