Connect with us

Jete

Do te filloni 1 jete te re jashte vendit/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

DUKE KERKUAR TE BUKUREN

E Premte dite e Aferdites dhe ne shenjen e Peshores.Ne Peshore kete periudhe ndodhen dy planete me energji arsenike.Marsi dhe Dielli. Te dy keta planete ne nje pozicion te dobet do na bejne problematik. Por gjithmone egziston nje mesazh i fshehur pavaresisht dukejes ne plan te pare te gjerave dhe ndikimeve. Sulmi nga te tjeret zakonisht do jete i ashper ne kete periudhe pasi vet energjia mashkullore eshte problematike. Duhet te ruajme qetesine dhe te veprojme sipas menyres sone.Duhet te mbshetesim bukurine dhe harmonine. Maskat do bien

Dashi

Shume meshkuj te pakontrrolluar do ju kundervihen ne bashkepunime apo ne marrdhenien ne cift Duhet te jeni me te vendosur per te mos prishur qetesine tuaj

Demi

Nje epror mashkull dhe nje bashkpuntor mashkull do i bejne kushtet e punes tuaj te perditshme te veshtira duke ju urdheruar dhe ushtruar shume autoritet ndaj jush Ose do jeni vetem ju qe do shtroni kurrizin ne pune

Binjaket

Energjia mashkullore do filloj te sundoj ne shenjen tuaj Por kete periudhe nuk do jete e hapur dhe e kendhsme por do jete hakmarrese dhe inatcore Cdo gje ne jeten personale do ta beni nen presion dhe situatat te ngarkura egoiste

Gaforrja

Dy meshkuj ne shtepine tuaj apo ne rrethin e afert familjar do fillojn ete behen dominante dhe do duan tju kontrrollojne ne menyren me te pa kujdesshem persa i perket natyres tuaj te ndjeshme

Luani

Do perdorni forcen e karrakterit tuaj per te dhene mesazhe kercenuese apo me te forta ne drejtim te njerzve qe mendoni se keni kontradita apo qe nuk ju binden

Virgjeresha

Forca juaj do behet me e madhe se e nje mashkulli kryesisht ne ceshtjet ekonomike Por nuk duhet te orientoheni me ashpersine dhe mentalitetin e nje mashkulli ne kete periudhe ne investimet tuaja apo ne jeten personale

Peshorja

Do jeni me te forte se ju mund tja pranoni vetes sidmos ne marrdhenie me te tjeret Mund te shpreheni dhe me ashpersi por kjo nuik ju ndihmon ne asnje drejtim Fokusohuni tek veprimet e kujdesshme dhe tek e bukura e harmonia

Akrepi

Brenda jush ndjeheni si nje mashkull i plagosur apo nje mashkull qe nuk i keni relaizuar endrrat tuaja Madje edhe neper endrra do shikoni ceshtje te cilat mund ti marrin persiper vetem meshkujt e fuqishem Keni nevoj per figuren e babait apo te te dashurit qe te drejtoheni ne kete periudhe

Shigjetari

Do vleresoni me shume kete periudhe afrimitetet dhe bashkepunimet me meshkujt duke pretenduar se vetem me ata mund te keni besim dhe forcen e duhur Pikerisht kjo do jete zgjedhja me e gabuar per ju

Bricjapi

Dy persona te rendesishem qe lidhen me jeten tuaj personale apo me karrieren tuaj do ndodhen ne nje pozicion te veshtire dhe pritet te kene reagime te paparashikueshme dhe jo te mira ndaj jush

Ujori

Nje plan apo udhetim qe doni te beni me dy shoke qe i quani te rendesishem ndoshta nuk do dalin mire per ju Pasi keta persona mund te kene probleme dhe do sjellin probleme edhe per ju

Peshqit

Do keni debate te forta dhe pavaresisht se do silleni si persona te rendesishem dhe me shume fuqi pikerisht aty do jeni me te dobet Tek burreria apo aleatet tuaj

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport