Connect with us

Jete

Do te gjeni lumtrurine qe ju ka munguar/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 8 DHJETOR 2020

PA HEZITIM

E Marte dt 8 dhe dite e Marsit Marsi sot ne Dash eshte ne kundershtim me asteroidin Eros
Asteroidi Erso ka trajektoren midis Aferdites dhe Marsit

Eshte apsolutisht bashkues dhe presonal Bazohet ne rrezikun dhe ne thellesine e ndjenjave

Marsi ne Dash eshte Spori i Fuqise se Fillimit Nje cikel i ri nje krijim i ri

Kerkon te fitoj nje Bast te ri dhe nje Qellim te Ri

E nevojshme eshte te gjendet nje Qellim qe perngjason apo ngacmon si Joshje Erotike Te kete pasion brenda Qellimit

Ne nje Epoke patetike dhe Gri ne kete ku jetojme Nevojitet qe Marsi ta marri fuqine ne duart e Tij dhe te Veproj Te zhvillojme strategjine tone per te aritur qellimin dhe Dashurine

Dashi

Do dilni ne kundershtim me veshtiresite e momentit duke marre ne dore nje inisiative sidmos ne jeten personale Do beni nje propozim konkret per martese ose per nje bashkepunim

Demi

Duhet ta doni me te vertet nje pune qe ta arrini ne diten e sotme dhe ta merrni si projekt apo tju aprovojne te filloni Kjo do ndodh nese jeni te vendosur

Binjaket

Duhet te lini menjane euforine individuale dhe opinionin dhe te pranoni te beni jeten tuaj ne cift me njeriun qe deshironi dhe qe keni kohe qe e neglizhoni

Gaforrja

Nese vertet e doni pushetin dhe karrieren tuaj sot do viheni ne prove se sa jeta do ju aprovoj te vazhdoni ne qellimin tuaj Ne te kundert sot keni shkeputje pune dhe ne jeten ne cift ne ato marredhenie te veshtira

Luani

Lumturine mund ta gjeni edhe ne gjerat e vogla Ne ato qe mund te mbushin momenttet ne dukje te parendesishme te dites tuaj por qe pa to nuk jetoni dot Sot vendosni per lumturine e gjerave te vogla

Virgjeresha

Nese qellimi juaj real ne nje bashkepunim ka qene fitimi material atehere nuk keni pse ta mohoni sidomos ne veten tuaj
Vazhdoni ti permbaheni ketij qellimi Mos e ndryshoni me ngjyra erotike te paqena

Peshorja

Eros ne shenjen tuaj do ju jap pasion dhe deshire per te terhequr njerez qe ju pasionojne dhe pune qe ju bejne te ndjeheni energjike Kjo do jete nje fillim i bukur per ju

Akrepi

Ka shume rendesi per psikologjine tuaj tju zgjojne ketej e tutje me nje puthje Sot ju do vendosni nese do e ndiqni kete qellim apo jo Dhe nese jo merruni kryesisht pa degezime me punen tuaj vetem

Shigjetari

Ne shoqeri nuk mund te kete marredhenie erotike por sot do ti jepni shoqerise tuaj me dike nje ngjyrim te tille dhe nese kjo forcoet atehere shikojeni si nje marrdhenie te re

Bricjapi

Nese keni deshire te bleni nje shtepi apo ta ndryshoni kjo do ishte dita te ndjenit kete Por mund te keni edhe ndjesine qe te filloni nje bashkejetese

Ujori

Sot eshte dita ku ju do filloni te enderroni dhe te dashuroni te ardhmen Kjo mund tju coj ne nje drejtim te larget por qe permban brenda plane e qellime te rendesishme

Peshqit

Sot deshira juaj do jete te fitoni para dhe te ndjeheni te dashuruar me veten dhe sigurine tuaj Kjo do ju vecoj nga njerzit por do ju identifikoj me veten me shume

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport