Connect with us

Lajme

Do te gjeni nje pune me te ardhura te mira/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

Published

on

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 23 KORRIK 2020

DHURATA ZEMRE

E Enjte dt 23 dhe dhuratat na vijne nga Aferdita ne Binjak ne kete rrugetim te gjate ne kete shenjene ne lidhje sot me yjesine e qendrueshme Rigel

Kjo Yjesi e qendrueshme i Perket rrethit te Orionit dhe perfaqeson kryesisht miresi nder pasuri sukses fame dhe cilesi mekanike gjithashtu. Sipas Ptolemeut i perket ngjyrimeve te Jupietrit dhe Saturnit por tashme mendohet se eshte ngjyrim Jupiteri dhe Marsi

Me Aferditen ne kete pozicion komunikimi sentimental behet me i ndritshem i dukshem dhe me cilesi

Do kene perparim Mardheniet me Publikun dhe eshte moemnti i mire te vezhgojme rrethin e njohjeve dhe te harmonizojme marredheniet

Sot do gjejme Thesarin tone te vogel por shume te cmuar ne jeten tone
Dashi

Sot do keni nevoj te shprehni dashuri emocione dhe te merrni te njejten energji nga nje person i dashur qe ka vlere dhe cilesi ne jeten e tij apo saj

Demi

Mund te rregulloni nje pune me te ardhura te qendrueshme aq sa do ndjeheni se keni gjetur burrimin tuaj te satbilitetit dhe qetesise shpirterore

Binjaket

Nje takim me fatin e mire do keni ne diten e sotme mjafton ta vleresoni dhe ta manaxhoni me drejtesi dhe me seriozitet apo me qellime te mira

Gaforrja

Ne shpirtin tuaj keni gjetur rrugen e duhur apo njeriun e duhur ku ndjenjat tujaja vallezojne drejt tij apo saj Kjo dite do ju cliroj nga dyshimet dhe pasigurite Do fitoni fame dhe respekt nga nje pune bamirese

Luani

Mund te zgjeroni rrethin e njohje te kontakteve apo te miqeve dhe te ndjeheni te fuqishem pikerisht per kete arsye duke pasur rreth vetes njerez me vlere dhe te kendshem

Virgjeresha

Mund ta rrini nje nje kulm ne lidhje me karieren apo publicitetin tuaj dhe kjo do ju sjell padyshim nje pozicion te mire edhe ne jeten personale

Peshorja

Fama dhe emri juaj tashme do marrin jehone dhe fame apo reputacion edhe jashte kufijve te ambjentiti tuaj Ky ambjent mund te kete te beje edhe me boten e jashtme

Akrepi

Pasuria e vertet ju vjen nga vetja por edhe nga fati qe te keni prane jush njerez qe ju vleresojne dhe shperblejne per ate qe vleni ne jeten e tyre Nje thesar si Ari i zi apo qe vjen nga nje njeri me ngjyre ju
afrohet

Shigjetari

Mund te martoheni apo bashkepunoni me nje person me shume vlera reputacion dhe me mundesi te arta ne ceshtjet ekonomike apo ne lidhje me famen

Bricjapi

Nje pune qe ka te beje me marredheniet me publikun ju favorizohet ne diten e sotme dhe aty mund te fitoni shume pike dhe mundesi te arrini me larte

Ujori

Dashuria ju perket ne te gjitha aspektet por edhe talentet dhe forca juaj krijuese do ju jap mundesi te vleni sa nje thesar vete ju pavaresisht te tjereve

Peshqit

Ne diten e sotme do kuptoni se te keni dy shtepi apo shume njerez vedall qe ju duan do ishte mire Por mundesia per te gjetur lumturine ne dy drejtime sot eshte shume e madhe

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Flexible

Jete5 days ago

Sot eshte modele me e pelqyer/ Ja si dukej Bleona Qerreti kur ishte femije

Bleona Qereti, e njohur profesionalisht si Bleona, është një këngëtare, ndërmarrëse dhe aktore shqiptare-amerikane. Që nga viti 2009, Bleona ka...

Jete5 days ago

Xhensila poston foto nga makina/ Bes Kallaku nuk e le dot pa e komentuar, ja cfare i shkruan

Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te famshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Me kengen e re...

Jete6 days ago

Brenda shtepise luksoze te Rudina Dembacaj/ Kjo eshte vila ku ajo po jeton me Markun

Rudina Dembancaj shfaqet gjithmone shume e lumtur ne shoqerine e partnerit te saj Mark Frrokut. Aktrorja e njohur ka postuar...

Jete6 days ago

I ndoqi fati i keq/ Keto jane 7 CIFTET VIP qe u ndane pasi ben tatuazh per njeri tjetrin

Teksa jetohet nje histori dashurie asnje nuk e mendon ndarjen. Shume cifte shtyhen nga dashuria e madhe dhe bejne tatuazhe...

Jete2 months ago

Duhet te prisni deri ne daten 6 Shtator/ Astrologu Paolo Fox paralajmeron kete shenje horoskopi

Dashi Mund të mbështeteni në një pozicion të mirë të Hënës. Me siguri kjo nuk është e mjaftueshme për të...

Jete3 months ago

Flirtues dhe tradhtarë/ 5 shenjat e horoskopit të cilave nuk duhet tu besohet aspak

Binjakët Ndër pesë shenjat më pak besnike të horoskopit janë Binjakët . Të lindurit e kësaj shenje kanë tendencë të...

Jete3 months ago

HOROSKOPI javor 27 Korrik-2 Gusht i detajuar/ Kjo eshte shenja me FAT e javes

Dashi: Takime të nxehta! I dashur Dash, ardhja e gushtit ju sjell shumë pasion dhe një lajm të mirë në...

Jete3 months ago

Do takoni nje njeri qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK I DT 25 DHE 26 KORRIK 2020 NDJENJA ANTAGONISTE E Shtune dt 25 dhe e Djele dt 26...

Jete3 months ago

Do te merrni vesh disa thashetheme per veten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 24 KORRIK 2020 E Pamundura e mundur dhe Anasjelltas Sot e Premte dt 24 Korrik dhe hena...

Jete3 months ago

Harrojini metodat e dhimbshme të depilimit/ Kjo eshte metoda me e mire per ta bere trupin drite

Ka metoda te ndryshme perfshire ato natyrale dhe trajtime te ndryshme mjeksore per te eleminuar qimet nga trupi. Por metodat...

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport