Connect with us

E pergjithshme

Do te keni 1 mundesi qe do ju ndryshoje jeten/ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje horoskopi

Published

on

LIDHJE TOKSIKE

Kemi Diellin ne Peshore te lidhet me Asteroidin Medusa 149. Nje penel ngjyrash qe Dielli ne Peshore i ndricon por qe kercenohen nga Medusa Toksike. Medusa lidhet me perbindshin e brendshem qe shkateron mendimin dhe ngrin shpirtin. Nje nje epoke shume te ashper qe jetojme, Medusa do tregoj menyren se si do ngurtesoj ndjenjat dhe do ndikoj ne marrdheniet midis njerzve. Prandaj situatat dhe marrdheniet dhe lidhjet personale do jene shume te veshtira.

Dashi

Perball jush egziston sot e bukura dhe bisha tek partneri juaj ne cift apo tek bashkepuntoret. Nese gjeni menyren qe te mos i largoni nga vetja dhe ti shihni ne sy kjo do jete fitore.

Demi

Shume te veshtire do ta keni misionin ne lidhje me punen dhe veprimtarite shpirterore qe mund te keni ndrmarr. Asnje sakrifice apo lot juaj nuk do preki askend eshe ne jeten personale.

Binjaket

Sot do kuptoni qe gjerat nuk jane ashtu sic duken edhe me dike qe ne jeten peronale ju ka ngritur interesin. Tashme ai shpirt eshte ngurtesuar dhe veshtire ta gjeni mirekuptimin.

Gaforrja

Dikush ne familjen tuaj do sillet shume ftohte me ju ose nuk do ju fali per gabimet apo sjelljen tuaj. Sado qe ju te perpiqeni ti ngrohni marrdheniet tashme ato jane toksike dhe me shume do ju bejne te vuani.

Luani

Jeni mesuar qe me menyren tuaj te thyeni dhe akujt me te forte e te ftohte. Po ky akull qe do ndeshni perpra sot mund tju veje ne pozicionin e Titanikut. Kujdes nga pakujdesia juaj.

Virgjeresha

Mos mendoni se tashme Dielli qe ndricon per ju do jete kaq i plotfuqishem. Disa pengesa apo forca mund ta erresojne pak diten tuaj dhe ta bejne toksike ecurine. Prisni sa te kalojne disa dite qe te qetesohen.

Peshorja

Keni nje takim te veshtire ne diten e sotme ose perballje ne jeten personale. Nje marredhenie do ju ngrij komplet si ndjesi apo te gjitha inisiativat.

Akrepi

Helm per helm duket sikur Medusa nuk e perballon dot thumbin tuaj helmues. Madje e shifi si ilac per te pastruar gjithe mekatet dhe te kqijat qe ju kane bllokuar.

Shigjetari

Po ngrini nje ari bore ne marrdheniet tuaja me te tjeret duke menduar se jeni shume te kerkuar dhe duhet te mbrheni nga embelsia juaj qe terheq grenzat. Por ju tasme e keni futur doren ne folene e grenzave. Ky muri eshte i tepert.

Bricjapi

Mur per mur dhe kush eshte mur me i forte se sa shkembi juaj kur vendosni se keni te drejte per nje mendim apo vendim. Mendoj qe edhe Medusa do ta kete te veshtire tju tosikoj.

Ujori

Per ju ka shume mundesi te hapura por qe katandisen vetem ne nje mundesi qe duhet te kapni do jete ne vendin me te rrezikshem ku ju duhet te veproni me guxim qe ta kapni pasi e kane rethuar shume Medusa.

Peshqit

Nese jeni mjeshter te kamuflimit sot mund te genjeni dhe pasiononi edhe nje femr aq te ftohte sa Medusa. Por kjo mund te perkthehet edhe ne nje fitim ekonomik. Por qe jo te gjithe do munden kurre sesi.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport