Connect with us

Jete

Do te lidhesha me Saren per loje/ Dj PM ben deklaraten qe e lendoi shume Saren: ”Si me tha ashtu?”

Published

on

Mbrëmja e djeshme ishte dedikuar për “vajzat” e shtëpisë.

Djemtë e shtëpise duhej të maskoheshin si vajza,ku ky proces vijoj me shumë të qeshura.

Gjatë mbrëmjes së djeshme u bë një lojë ku Dj Pm u pyet nga Beatrix se me cilin person në këtë shtëpi do të lidheshe për lojë dhe ai u përgjigj me Sarën.

Në një bisedë me Arjolën dhe Monikën ajo i tregon për ndodhinë e djeshme dhe se si Dj Pm tha ashtu për të,gjë që e lëndoj dhe e mërziti shumë.

“Si ma tha ashtu,nëse ai do të ishte i zgjuar dhe do të donte të krijonte lidhje të paktën mos ta thonte”,-tha Sarah e zhgënjyer.

Arjola nga ana tjetër i thot mos të shqetësohet aspak dhe mos ta vrasi mendjen fare për këte gjë.

Dhe Monika ndan të njëjtin mendim me Arjolën duke e këshilluar  Sarën të mos veproj me nxehtësi,por ta marri me sportivitet.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport