Connect with us

E pergjithshme

Do te merrni 1 shperblim te mire/ Astrologia Meri paralajmeron keto 2 shenja horoskopi

Published

on

SHPERBLIM I DREJTE !!

E Premte dt 21 Janar dhe Merkuri i kundert ne Ujor takohet me asteroidin Astraea. Asteroidi Astraea e ka marre emrin ne Mitologji duke qene vajza e Zeusit dhe Perendeshes se te Drejtes Themidhas. Ne lu ften e Titaneve ndihmoi Zeusin dhe Zeusi e nderoi duke i dhene te drejten te perdorte rrufene ne dore qe te godiste ne emer te se Drejtes ne arritjen e qellimeve. Astrapea pra do te thote shkelqim i rrufese dhe se drejtes. Por mund te kemi edhe rrufe ne qiell

Dashi

Dita e sotme ju ndihmon te veproni fuqishem ne dashuri dhe en shoqeri Nje qellim i juaji do ndihmohet nga energjia e universit Kujdes ne perdorimin e forces

Demi

Nje lajm si rrufe i papritur mund tju shkundi nga froni juaji i qendrueshem dhe tju tregoj se e drejta mund tju ngrej por edhe mund tju fundos

Binjaket

Nje mundesi e arte del para jush duke ju treguar rrugen drejt nje clirimi ne nje problem ligjor por ne kete rrugetim do kete nje veshtiresi e cila nese nuk keni te drejte do ju pengoj

Gaforrja

Nje rrufe shpirterore por jo nje grip do ju djegi ne thellesi te shpirtit per nje ceshtje erotike apo nje detyrim moral qe e kishte zene pluhuri i harreses

Luani

Nje shkendij e fuqishme do ju kujtoj se te tjeret perball jush nuk rine duar kryq por po nxjerrin vetetima qe te perballen me ju Pra e kane gati rrufene goditese

Virgjeresha

Kujdes ne lidhje me punen pasi sot do i jepni me shume se duhet rendesi nje ceshtjeje e cila mund te quhet jo aq e madhe sa te perdorni rrufene goditese te drejtesise Po nuk bie rrufeja ne h.

Peshorrja

Nje person ne jeten erotike te cilin e mendonit te sigurt do ju shkaterroj gjithcka qe e mendonit se e kishit nen kontrroll duke ju kujtuar se pa te nuk kishit asnje vlere

Akrepi

Nese shtepia juaj eshte e vecuar do ta ndjeni me shume inatin e nje padrejtesie apo te venies ne vend te nje padrejtesie shume vjecare qe ju ka bere dkush i afert ne familjen tuaj

Shigjetari

Sot keni te drejten te shisni mend dhe mendjemadhesi sa te doni deri ne moemntin qe kete te drejte e mer nje person shume i vecante dhe me shume energji

Bricjapi

Jeni ne nje moemnt ku cdo shkendij sheri dhe debati do ju duket se vertitet rreth jush ne menyren se do ju kene bere nje padrejtesi Do ju duhet nje veprim vertet i guximshem ne ceshtjet ekonomike

Ujori

Ne jeten tuaj dot do ndodhi nje ngjarje e rendesishme qe do tregoj se nese keni nje te drejte do shperthej edhe qielli me rrufe derisa ta dali ne drite

Peshqit

Nje problem do shfaqet sot ne lidhje me punen tuaj si nje rrufe ne qiell te hapur dhe do kerkoni me shume ngulm te dali e drejta juaj Por nje prapaskene nuk ju le te vazhdoni hapur

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport